پیکسـی!

قالب چند منظوره پیکسی، یکی از بهترین و بی نظیرترین قالب های وردپرسی است که تاکنون منتشر شده است، با قالب پیکسی دیگر نگران حال و هوای سایتتان نباشید!

تلفــن: 09120000000

بهترین تم آتلیه نوزاد

  • توسط مدیر سایت
  • پنجشنبه، ۵ خرداد ۱۴۰۱
  • ۰ دیدگاه

 

در آتلیه نوزاد باید فضایی برای عکسبرداری وجود داشته باشید که آن فضا را تم می نامند. بهترین و حرفه ای ترین آتلیه، انواع تم آتلیه نوزاد را آماده می سازد تا نوزادان عکس های متنوعی را بگیرند. در هر یک از مناسبت های متنوع باید تم های آتلیه با یکدیگر فرق کند. در این صورت والدین در هر یک از مناسبت ها، نوزادان خود را برای عکسبرداری به آتلیه می برند. انواع تم های مناسب آتلیه نوزاد را بهتر است بشناسید تا در بازه زمانی مناسب نوزاد خود را برای عکسبرداری به آتلیه ببرید.

انواع تم آتلیه نوزاد

برخی از انواع تم آتلیه نوزاد که باید با آنها آشنایی داشته باشید عبارت است از:

تم عکس نوزاد

تم کریسمس

یکی از انواع تم های مربوط به آتلیه نوزاد تم کریسمس می باشد. در این تم تمامی امکانات و وسیله هایی که مربوط به جشن کریسمس می باشد وجود دارد. نوزاد می‌ تواند لباس مناسبی را در این تم  بپوشد تا عکس های زیبایی از او گرفته شود. تم کریسمس یکی از زیباترین و بهترین تم های آتلیه نوزاد به شمار می ‌رود که بسیاری از افراد طرفداران این تم هستند. در تم کریسمس مدل های زیادی از وسیله ها وجود دارد که بسته به حرفه ای بودن عکاس آنها چیدمان می شوند.

تم دندونی

 تم جشن دندان به عنوان یکی دیگر از تم های آتلیه نوزاد معرفی می‌ شود. در این تم تمامی اکسسوری ها مربوط به دندان است. کودک زمانی که برای بار اول دندان در می آورد به آتلیه می رود و عکس های مربوط به جشن دندان را می گیرد. عکس هایی که مربوط به تم دندان است بسیار زیبا و خاص می‌ شود. در این تم رنگ بندی های متنوعی بر اساس جنسیت نوزاد به کار گرفته خواهد شد.

تم هفت سین آتلیه نوزاد

 یکی دیگر از انواع تم های آتلیه نوزاد تم هفت سین می باشد. در این تم آتلیه نوزاد بسیاری از کودکان برای عکسبرداری می توانند عکس های زیبا و بی‌نظیری داشته باشند. در تم هفت سین تمامی هفت سین چیده می شود و نوزاد میان این هفت سین قرار می‌ گیرد. چیدمان هفت سین و انواع وسیله هایی که در این تم قرار می ‌گیرد بسته به سلیقه عکاس است. بر همین اساس شما می توانید بهترین و حرفه ای ترین آتلیه را برای عکس تم هفت سین انتخاب کنید. تم هفت سین به عنوان یکی از تم های رایج انواع آتلیه های نوزاد شناخته می‌ شود.

عکس نوزاد

تم شب یلدا

تم شب یلدا به عنوان یکی دیگر از انواع تم آتلیه نوزاد شناخته می ‌شود. در این تم تمامی اکسسوری ها و وسیله هایی که مربوط به شب یلدا است قرار می گیرد. نوزاد لباس قرمز یا سبز می پوشد و میان اکسسوری ها عکس های زیبایی از او گرفته می شود. این ترم به عنوان یکی از تم های زیبا و منحصر به فردی معرفی می‌ گردد. بسیاری از والدین برای عکسبرداری از نوزاد خود به آتلیه های متنوع که تم شب یلدا دارند می روند

سالن عقد